Uudised


Meiega on liitunud kosmeetik Maire, kes hakkab tööle esmaspäeviti ja neljapäeviti.

Maire kasutab oma töös Sothys ja Elsa Hjeronymus sarju. Samuti teostab Maire MICRONEEDLING kollageeniteraapiat. Professionaalne microneedling on suurepärane vahend terve rea nahaprobleemide lahendamiseks. Mikronõelad mõjutavad paremuse suunas nahatekstuuri, vähendab kortse ja päikesekahjustusi ning muudab armid vähem märgatavaks. Microneedling teraapia suurendab vitamiinide ja ravilahuste imendumist nahka ja aktiveerib uue kollageenisünteesi sealjuures nahka kahjustamata.

Maire teenustega saab tutvuda meie hinnakirjas.

 

 

Ilonal on lisandunud uusi põnevaid massaažiliike.

Terapeud&massöör Ilona valib teraapia käigus just Teile sobivad ja vajalikud teraapia/ massaazi võtted.

 

Alates septembrist ootavad Sind massaaži Renate ja Haide, kes teevad tai ja Hawaii lomi lomi massaaži.

Tai massaaži nimetatakse ka „laisa inimese joogaks“. Seanss toimub põrandal mati peal ja algusest lõpuni riietega.Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, kus kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö.Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, vähendab ja ennetab lihaspingeid, parandab jasäilitab liigeste liikuvust, stimuleerib siseelundite tööd, taastab ja hoiab töövõimet ning vähendab ja ennetab stressi.

Hind: 60min-18€ 90min-25€ 120min-30€

Hawaii Lomi-Lomi massaaž on tervendava toimega rohke õliga massaaž.See on armastav ühendus massaaži praktiku ja kliendi vahel vallutades aistingutega kogu meele.Intuitiivsed liigutused, hingamine, rütm ja teadvustatud kavatsus pikkade voolavate liigutustega üle kogu keha maandab, energetiseerib ja mõjub sügavuti tervendavalt nii vastuvõtjale kui ka laeb samaaegselt energiaga Lomi Lomi massaaži tegijat.Lomi Lomi massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja joondamiseks tema kõigekõrgemaks hüvanguks. Füüsilisel tasandil mõjub Lomi lomi massaaž lihaseid lõdvestavalt, vere-ja lümfiringetergutavalt. Paraneb kõikide organite ja immuunsüsteemi töö.

„Armastuse vool kätes“ – ava oma keha ja süda armastusele.

Hind: 120min-45€

 

Meil on rõõm teatada, et meiega on liitunud Ilona, kes teeb igasuguseid põnevaid massaaže. Esimesi aegu saab broneerida juba järgmiseks nädalaks! Ootame Teid mõnulema.

FB salongi reklaam

RAVIMASSAAžID

Hiina massaaz – akupunktuur- ja lõõgastav teraapiline üldmassaaž

Hiina punktmassaaž on üks vanimaid meditsiinilisi protseduure, mis mõjutab organismi bioloogiliselt aktiivseid punkte tugevdades kaitsevõimet. Teraapia põhimõte on tasakaalustada energiaid. Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte, sõrmede ja küünarnuki abil ning erineva intensiivsusega. Eesmärgiks on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus, seega on tegemist profülaktilise ja tasakaalustava teraapiaga. Qi dünaamiline aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi. Tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Hiina massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi. See on kolm ühes massaaž: klassikaline+akupunktuur+energeetiline massaaž. Massaaži kestus 1,5h -2h.

NB! Lisana kasutan massaažil energeetilisi teraapiaid – kristalliteraapiat, reikit või tiibeti kaussi.

Hind: 1,5h 40€   2h 45€

Yin ja Yang massaaž– tervendav, ergutav ja tasakaalustav Hiina punktmassaaž

Kogu keha stimuleeriv energiat andev meridiaanide massaaž. Meetod baseerub hiina tradistsioonidel ja õpetusel yinist ja yangist, eluenergiast, mis voolab kehakanalites ja meridiaanides. Läbitakse punktid mööda erinevaid keha meridiaane, vajutades stimuleeritakse energia liikumist. Selle massaaži eesmärgiks on eemaldada energia blokeeringud, taastada energia ringlus igas keha piirkonnas. Stimuleerida vere ja lümfi ringlust ning jääkainete eraldumist. See on tugev ja intensiivne massaaž. Pärast seda massaaži oled täidetud uue puhta energiaga.

Hind: 1h 35€

Refleksoloogiline jalamassaaž – tsooniteraapia ehk jala punktmassaaž

Jalatalla punktmassaaž on viis tuhat aastat vana idamaade massaaž, mis seisneb surve avaldamises jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalatald on piirkond, millel on refleksravi seisukohast eriline tähtsus, kuna jalatallal asuvad kõikide organite ja elundite refleksitsoonid. Mõjutades jalatallal asuvaid punkte, saab leevendada erinevaid vaevusi üle terve keha. Lisaks jalatalla puntmasaažile hõlmab protseduur ka stimuleerivat massaaži kuni põlvedeni. Massaaz lõppeb kerge massaaziga kaelal ja õlgadel. Jala punktmassaažil on nii ennetav, raviv kui energiat taastav toime.

Hind: 1h 35€

 

TERAAPIAD

Kristalliteraapia – Kristalliteraapias kasutatakse poolvääriskive inimese energiakeha puhastamiseks, harmoniseerimiseks, energiakeskuste(tšakrate) stimuleerimiseks. Kristallid annavad tervendavat valgust, vibratsioone ja tugevdavad elujõudu. Kristallidel on tugev tervendav jõud – nad eemaldavad energiablokeeringud, mis tekitavad haigusi ja taastavad loomuliku energiavoolu inimkehas ja selle ümber.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

Heliteraapia – Harmooniline helimassaaz Tiibeti kausiga. Heliteraapi eesmärk on taastada keha harmoonia, närvisüsteemi lõõgastumine ja inimese viimine sügavasse rahu seisundisse. Tänu tervendavale vibratsioonile suureneb keha isetervenemis võime, puhastuvad energiablokeeringud ja tugevneb organismi immuunsussüsteem.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

Reiki – on üks iidsemaid ravimeetodeid. Reiki on oma olemuselt energia, mille eesmärgiks on anda kehale lisaenergiat mida keha vajab. See aitab kehal saavutada harmoonia ning end ise ravida. Reiki tugevdab immuunsussüsteemi, leevendab valu, leevendab stressi ja aitab lõdvestuda, puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest, tasakaalustab tsakrad, tõstab intuitsiooni ja toetab vaimset arengut. Reiki töötab füüsiliselt, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

Massöör Ilona