Teraapia ja massaaž!


Meil on rõõm teatada, et meiega on liitunud Ilona, kes teeb igasuguseid põnevaid massaaže. Esimesi aegu saab broneerida juba järgmiseks nädalaks! Ootame Teid mõnulema.

 

FB salongi reklaam

 

RAVIMASSAAžID

Hiina massaaz – akupunktuur- ja lõõgastav teraapiline üldmassaaž

Hiina punktmassaaž on üks vanimaid meditsiinilisi protseduure, mis mõjutab organismi bioloogiliselt aktiivseid punkte tugevdades kaitsevõimet. Teraapia põhimõte on tasakaalustada energiaid. Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte, sõrmede ja küünarnuki abil ning erineva intensiivsusega. Eesmärgiks on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus, seega on tegemist profülaktilise ja tasakaalustava teraapiaga. Qi dünaamiline aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi. Tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Hiina massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi. See on kolm ühes massaaž: klassikaline+akupunktuur+energeetiline massaaž. Massaaži kestus 1,5h -2h.

NB! Lisana kasutan massaažil energeetilisi teraapiaid – kristalliteraapiat, reikit või tiibeti kaussi.

Hind: 1,5h 40€   2h 45€

Yin ja Yang massaaž– tervendav, ergutav ja tasakaalustav Hiina punktmassaaž

Kogu keha stimuleeriv energiat andev meridiaanide massaaž. Meetod baseerub hiina tradistsioonidel ja õpetusel yinist ja yangist, eluenergiast, mis voolab kehakanalites ja meridiaanides. Läbitakse punktid mööda erinevaid keha meridiaane, vajutades stimuleeritakse energia liikumist. Selle massaaži eesmärgiks on eemaldada energia blokeeringud, taastada energia ringlus igas keha piirkonnas. Stimuleerida vere ja lümfi ringlust ning jääkainete eraldumist. See on tugev ja intensiivne massaaž. Pärast seda massaaži oled täidetud uue puhta energiaga.

Hind: 1h 35€

Refleksoloogiline jalamassaaž – tsooniteraapia ehk jala punktmassaaž

Jalatalla punktmassaaž on viis tuhat aastat vana idamaade massaaž, mis seisneb surve avaldamises jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalatald on piirkond, millel on refleksravi seisukohast eriline tähtsus, kuna jalatallal asuvad kõikide organite ja elundite refleksitsoonid. Mõjutades jalatallal asuvaid punkte, saab leevendada erinevaid vaevusi üle terve keha. Lisaks jalatalla puntmasaažile hõlmab protseduur ka stimuleerivat massaaži kuni põlvedeni. Massaaz lõppeb kerge massaaziga kaelal ja õlgadel. Jala punktmassaažil on nii ennetav, raviv kui energiat taastav toime.   Hind: 1h 35€

LÕÕGASTAVAD MASSAAžID

Kookosõli massaaž – Lõõgastav klassikaline üldmassaaž kookosõliga.

Kookosõli massaaž on suurepärane vahend lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Massaaž aitab vähendada kehalist ja vaimset ülepinget ning mõjutada verevarustust ja lümfiringet. Massaaži toimel lihased lõtvuvad ja muutuvad taas pehmeks, samuti paraneb naha elastsus. Kookosõlil on kõrge E-vitamiini ja proteiinide sisaldus ning suur niiskuse säilitamise võime. Õli imendub massaaži ajal organismi, parandades tervist ja üldist heaolu. Samuti on õlil antibakteriaalne, nahka noorendav ja kortsudevastane toime. Kookosõli massaaž on lõõgastav, vähendab pinget ja väsimust.                                                                                                                 NB! Lisana kasutan massaažil energeetilisi võtteid kristalliteraapiat, reikit või tiibeti kaussi.

Hind: 1h 35€

Šokolaadimassaaž

Sokolaadimassaaž on väga lõõgastava toimega stressimaandav massaaž. Seda teostatakse spetsiaalse sokolaadiõilga, millel on tugev rahustav mõju, ning mis tekitab meie kehas õnnehormoone. Samas on sellel õlil ka sügavalt niisutav toime. Ta taastab ja toidab nahka ning parandab ainevahetust. Massaaživõtted on rahustavas tempos, nii siluvad kui ka tugevad ja stimuleerivad, kasutatakse ka küünarvarsi. Õli magus ja hea lõhn tekitab kehas, hinges ja vaimus kiirelt lõõgastustunde.                                                                                                                              NB! Lisana kasutan massaažil energeetilisi võtteid kristalliteraapiat, reikit või tiibeti kaussi.

Hind: 1h 40€

TERAAPIAD

Kristalliteraapia – Kristalliteraapias kasutatakse poolvääriskive inimese energiakeha puhastamiseks, harmoniseerimiseks, energiakeskuste(tšakrate) stimuleerimiseks. Kristallid annavad tervendavat valgust, vibratsioone ja tugevdavad elujõudu. Kristallidel on tugev tervendav jõud – nad eemaldavad energiablokeeringud, mis tekitavad haigusi ja taastavad loomuliku energiavoolu inimkehas ja selle ümber.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

Heliteraapia – Harmooniline helimassaaz Tiibeti kausiga. Heliteraapi eesmärk on taastada keha harmoonia, närvisüsteemi lõõgastumine ja inimese viimine sügavasse rahu seisundisse. Tänu tervendavale vibratsioonile suureneb keha isetervenemis võime, puhastuvad energiablokeeringud ja tugevneb organismi immuunsussüsteem.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

Reiki – on üks iidsemaid ravimeetodeid. Reiki on oma olemuselt energia, mille eesmärgiks on anda kehale lisaenergiat mida keha vajab. See aitab kehal saavutada harmoonia ning end ise ravida. Reiki tugevdab immuunsussüsteemi, leevendab valu, leevendab stressi ja aitab lõdvestuda, puhastab energiablokeeringutest ning allasurutud emotsioonidest, tasakaalustab tsakrad, tõstab intuitsiooni ja toetab vaimset arengut. Reiki töötab füüsiliselt, mentaalsel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.

NB! Kasutan teraapiat lisana massaažidel.

 

Massöör Ilona

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *